شرایط و نحوه ارسال کالا از فروشگاه اینترنتی ایکیا تهران در روزهای عادی به روشهای متنوعی صورت می‌پذیرد که هزینه آن به عهده مشتری می‌باشد.

ما اطمینان خاطر داریم که شما حساسیت خاصی برای نحوه ارسال و شرایط تحویل کالای خود دارید لذا این حساسیت را نیز ما در روش ارسال خود اعمال می‌کنیم. مجموعه ایکیا تهران ، تجربه یک خرید اینترنتی فوق العاده را به شما تضمین می‌کند.

کلیه سفارشات قبل از ارسال در بخش انبار به دقت از لحاظ صحت و سلامت فیزیکی کالا بررسی شده و سپس طبق شرایطی که در ادامه عنوان می کنیم ارسال می شوند.

ارسال کالا در فروشگاه ایکیا تهران به دو صورت انجام میگیرد:

  • شهر تهران به وسیله پیک و یا پست ملی
  • خارج از تهران به وسیله شرکت پست ملی با هزینه ثابت

انتخاب نحوه ارسال در زمان نهایی سازی سفارش انجام میشود و هزینه ارسال در حالت ارسال با پیک طبق تعرفه اسنپ محاسبه و درب منزل از مشتریان گرامی دریافت می گردد.

و در حالت ارسال توسط پست، هزینه ارسال ۴۵ هزار تومان در مرحله نهایی به مجموع مبلغ خرید شما اضافه می گردد.

در زیر توضیح نحوه ارسال نوشته شده است:

محدوده شهر تهران:

پیک: ارسال کالا در محدوده شهر توسط پیک و تعرفه آن طبق نرخ رسمی و بعهده مشتری می باشد.

ما همواره تلاش می‌کنیم که شما در کمترین زمان ممکن کالای خود را دریافت کنید. تیم خدمات مشتریان ایکیا تهران، قبل از ارسال کالا جهت هماهنگی و در صورت بروز هرگونه مشکل در زمان ارسال، با شما تماس خواهند گرفت، همچنین چنان چه قصد دارید سفارش خود را در بازه زمانی معینی دریافت کنید می‌‏‌توانید بازه زمانی مناسب برای تحویل گرفتن سفارش خود را هنگام ثبت آن در قسمت توضیحات در مرحله اطلاعات سفارش، اعلام کنید.

ایکیا تهران همه تلاش خود را می‏‌کند تا سفارش در محدوده ساعت درخواستی به دست شما برسد.

محدوده خارج از شهر تهران:

شرکت ملی پست ایران

شرکت ملی پست به عنوان یکی از محبوب‌ترین شرکت‌های پستی و ارسال کالا در ایران محسوب می‌شود که با هدف دستیابی عموم مردم به خدمات پستی در سال ۱۳۶۶ در قالب شرکت دولتی تاسیس و فعالیت آن رسماً در سال ۱۳۶۷ آغاز شد.

شرکت ملی پست ایران با برخورداری از بیش از ۱۶ هزار نیروی انسانی، ۲۹ هزار نقطه تماس، ۵۰۰۰ مسیرمبادله پستی وجابجایی روزانه بیش از سه میلیون مرسوله ،به عنوان سازمانی پویا و کارآمد با تجربه ای طولانی و شناخت دقیق از نیازهای روز افزون و رو به تحول مشتریان، با اجرای برنامه جامع و زیربنایی،موفق شده است همپاي جامعه جهانی پستی ، خدمات گوناگون پستی را با استفاده از آخرين تحولات عرصه فن‌آوري ارتباطات و اطلاعات به مشتریان ارائه دهد.

 پدیده پاندمی بزرگ قرن ۲۱ یعنی شیوع کوید ۱۹ آغاز نهضت تحول در پست را رقم زد و شبکه پست به سرعت توانست سرویس های خود را تقویت نموده و خلاهای خدمات رسانی را پوشش دهد.
این تحول عظیم موجب ورود شبکه پست به عرصه اقتصاد و کسب و کارهای نوین شد و به عنوان یک عنصر موثر در جامعه با حضور در حلقه میانی تولید و مصرف شناخته شد. به طوری که تغییر نوع مرسولات از پاکت به بسته ها و امانات یک دگردیسی در صنعت پست را ایجاد نمود.

با مراجعه به لینک زیر میتوانید شماره تماس و آدرس دفاتر پستی سراسر کشور را مشاهده نمایید.

دفاتر پستی ایران